אהבת אמת / דוורו ג'וד

ג'וד דוורו, סופרת רבי המכר הרומנטיים הבלתי נשכחים, חוזרת בחלק ראשון עוצר נשימה מתוך סדרה חדשה נפלאה – טרילוגיית כלות ננטוקט.

בדיוק כשאליקס מאדסן מסיימת את לימודי האדריכלות שלה, הולכת לעולמה אדלייד קינגסלי, ובצוואתה, היא מבקשת את אליקס לשהות במשך שנה בבית מקסים מהמאה ה-19 בננטוקט. מערכת היחסים בין אדלייד ובין בני משפחת מאדסן היא בגדר תעלומה, לדידה של אליקס, ומסיבותיה שלה, היא מקבלת את פיקדון הירושה השיגיוני, בחלקו משום שהדבר מאפשר לה לתכנן חתונה מהאגדות לחברתה הטובה.

דומה שאדלייד קינגסלי ייעדה לאליקס תפקיד מסוים: לפתור את תעלומת היעלמה של אחת מנשות קינגסלי, ולנטינה, מאתיים שנה קודם לכן. ואם זה אינו מטריד דיו, נאלצת אליקס להתמודד עם האדריכל היהיר והנאה, ג'ארד מונטגומרי, המתגורר בבית האירוח של הבית העתיק.

ג'ארד מונה להשגיח על אליקס במשך כל זמן שהותה באי – תפקיד קל מבחינתו, בהתחשב בכימיה העזה הניצתת בין השניים. אבל ג'ארד נושא עמו סודות משלו, אשר אם יתגלו, עלולים לתקוע טריז ביניהם.

כשבאופק צפויה חתונה מרהיבה בננטוקט, ניצוצות עפים, ורוחות מן העבר מתחילות לחשוף את עצמן, מגלים אליקס וג'ארד שהם יוכלו להתאחד רק ע"י תיקון עוולות העבר.

אני חולה על הטרילוגיות הללו 🙂

כל ספר מספר על אחת מתוך שלוש דמויות מרכזיות כאשר שאר הסיפורים פשוט שזורים אחד בתוך השני.

פשוט עוצר נשימה 🙂

אביטל

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s